Data publikacji w serwisie: 12 paźdzernika 2023 r.

Zaproszenie na wykład prof. Amy L. Stone (Trinity University, Texas),17.10. godz. 16.30, MS Teams

Pracownia Genderowych i Transkulturowych Studiów Bałkanistycznych UAM oraz Institute for Advanced Studies in Social Science and Humanities serdecznie zapraszają na wykład prof. Amy L. Stone z Trinity University w Texasie pt. Examining Different Places, Archives, and Cultural Forms to Understand the Queer Social World in the United States.

Wykład odbędzie się we wtorek, 17 października, o godz. 16.30 na platformie MS Teams.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania.

Spotkanie organizowane jest jako część serii wykładów pt. De-centering Queer Studies: Queer Histories on the Fringes of Europe and on the American South, finansowanej z projektu Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza. Więcej o serii można przeczytać tutaj.

Zapraszamy!