Data publikacji w serwisie: 19 lutego 2024 r.

XVI edycja Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Językoznawczej Konferencji Naukowej JĘZYK W POZNANIU, 12.04.2024

Szanowni Państwo,
zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w XVI edycji Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Językoznawczej Konferencji Naukowej pt. JĘZYK W POZNANIU, która odbędzie się dnia 12 kwietnia 2024 roku na Wydziale Neofilologii UAM w formie hybrydowej.

Konferencja JĘZYK W POZNANIU to cykliczne spotkanie młodych naukowców z całej Polski, którzy
podczas swoich wystąpień mają szansę podzielić się zainteresowaniami i przemyśleniami językoznawczymi.

Zachęcamy Studentów i Doktorantów do nadsyłania zgłoszeń z propozycjami 20-minutowych
wystąpień dotyczących szeroko rozumianego językoznawstwa. Zgłoszenie udziału w Konferencji (z referatem i bez referatu) możliwe jest za pomocą formularza internetowego dostępnego tutaj.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Ponadto zapewniamy bezpłatną publikację najlepszych artykułów.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 24 marca 2024 r.

Informacje o przyjęciu zgłoszenia roześlemy 29 marca 2024 r.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: konferencjajwp@amu.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Komitet Naukowy:
prof. UAM dr hab. Beata Mikołajczyk
prof. UAM dr hab. Tomasz Wicherkiewicz
prof. UAM dr hab. Marta Woźnicka
prof. UAM dr hab. Władysław Zabrocki
dr hab. Jarosław Aptacy
dr Violetta Frankowska
dr Karolina Waliszewska
dr Miłosz Woźniak

Komitet Organizacyjny: