Data publikacji w serwisie: 9 lutego 2024 r.

Konkurs o Nagrodę im. Pawła Stępki

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wraz z Wydziałami Uniwersytetu Warszawskiego: Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii oraz Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych po raz kolejny mają zaszczyt organizować Konkurs o Nagrodę im. Pawła Stępki.

Celem Konkursu jest uczczenie pamięci dr. Pawła Stępki – medioznawcy i zasłużonego pracownika KRRiT – poprzez wyróżnienie interesujących i wartościowych rozpraw doktorskich, ich autorów oraz autorów wydawnictw naukowych i popularnonaukowych dotyczących mediów elektronicznych.

Zgłoszone w Konkursie prace oceniane będą przez Kapitułę Nagrody, w której skład wchodzą przedstawiciele środowisk akademickich, naukowych i społecznych związanych z mediami elektronicznymi, reprezentanci mediów oraz przedstawiciele rodziny Patrona Nagrody. W roku 2024 Nagroda zostanie przyznana po raz trzynasty.

Zaproszenie oraz regulamin konkursu zamieszczamy poniżej w załącznikach.