Data publikacji w serwisie: 16 maja 2023 r.

IV Dzień Jakości Kształcenia w SNJL, 14.06.2023

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w już czwartej edycji Dnia Jakości Kształcenia w Szkole Nauk o Języku i Literaturze. Tegorocznym motywem przewodnim będzie Kształtowanie programów studiów w połączeniu z badaniami naukowymi na Wydziale Anglistyki, Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej oraz na Wydziale Neofilologii. Swoje prelekcje wygłoszą:

• dr Rafał Jończyk (WA) „Łącząc teorie z praktyką: Pomysły jak skutecznie połączyć badania naukowe z programem studiów”.
  • prof. dr hab. Piotr Urbański i dr Łukasz Berger (WFPiK) „Dramat i teatr antyczny: badania, dydaktyka, praktyka”.
  • prof. Katarzyna Karpińska-Szaj (WN) „Student (współ)badaczem, czyli o projektach badawczych w programie studiów”.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Kiedy?

14 czerwca 2023 r. godz. 12.00-14.00

Gdzie?

Salon Mickiewicza w Collegium Maius (ul. Fredry 10)

Jak zgłosić chęć udziału?

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego do dnia 11 czerwca br.