Data publikacji w serwisie: 26 września 2022 r.

Warsztaty dotyczące różnic między polską a ukraińską szkołą (dr Olha Demydenko, poniedziałek, 3.10.2022, godz. 15.00)

Bilingualism Matters@Poznań serdecznie zaprasza nauczycielki i nauczycieli na spotkanie z dr Olhą Demydenko (Politechnika Igora Sikorskiego w Kijowie, Kierowniczka Działu Współpracy z Zagranicą, Prodziekana Wydziału Językoznawstwa, specjalizująca się z zagadnieniach związanych interkulturowością), która przedstawi ukraiński system edukacji i zwyczaje szkolne, opowie o relacjach ukraińskich rodziców ze szkołą oraz odpowie na wszelkie Państwa pytania związane z różnicami pomiędzy polskimi i ukraińskimi szkołami.

Poniedziałek, 3.10.2022, godz. 15.00-16.30

siedziba Bilingualism Matters
ul. Święty Marcin 78
61-809 Poznań